Beschrijving
Lampe Berger Giftset Disco Rose: Damier-design en Douceur de Pamplemousse zorgen voor een fruitige, verfijnde frisheid in uw interieur.
€ 44,00
| Beedte | 8.8 cm |
| Lengte | 8.8 cm |
| Hoogte | 12.6 cm |
| Materiaal | Lakglas |
| Capaciteit | 280 ml |
| Parfumvolume | 250 ml |
| Montuur | Rechte Sierdop in Glanzend Zilver metaal |
| Kleur | Roos |
Op voorraad
Lampe Berger Giftset Disco Rose: Damier-design en Douceur de Pamplemousse zorgen voor een fruitige, verfijnde frisheid in uw interieur.