Beschrijving
Kies deze tijdloze Lampe Berger om uw huis stijlvol te verfraaien en een prachtige uitstraling met een bloemig parfum te geven.
€ 67,00
| Beedte | 11.2 cm |
| Lengte | 11.2 cm |
| Hoogte | 18.5 cm |
| Materiaal | Lakglas |
| Capaciteit | 428 ml |
| Parfumvolume | 250 ml |
| Montuur | Molécule Zilveren montuur |
| Kleur | Nachtblauw |
Op voorraad
Kies deze tijdloze Lampe Berger om uw huis stijlvol te verfraaien en een prachtige uitstraling met een bloemig parfum te geven.