Beschrijving
Zacht roze glas, zilverkleurige montuur en Lady Flower parfum: een verfijnde Lampe Berger Giftset voor een elegant interieur
€ 56,00
| Beedte | 9.5 cm |
| Lengte | 9.5 cm |
| Hoogte | 12.0 cm |
| Materiaal | Lakglas |
| Capaciteit | 370 ml |
| Parfumvolume | 250 ml |
| Montuur | Corali zilveren montuur |
| Kleur | Roos |
Op voorraad
Zacht roze glas, zilverkleurige montuur en Lady Flower parfum: een verfijnde Lampe Berger Giftset voor een elegant interieur