Beschrijving
De Lampe Berger Giftset Corali Verte combineert elegant groen glas met luchtzuivering voor een eigentijdse touch.
€ 56,00
| Beedte | 9.5 cm |
| Lengte | 9.5 cm |
| Hoogte | 12.0 cm |
| Materiaal | Lakglas |
| Capaciteit | 370 ml |
| Parfumvolume | 250 ml |
| Montuur | Corali zilveren montuur |
| Kleur | Groen |
Op voorraad
De Lampe Berger Giftset Corali Verte combineert elegant groen glas met luchtzuivering voor een eigentijdse touch.