Beschrijving
Lampe Berger Giftset Disco Grise, glas met dambordmotief en Poussière d’ Ambre voor een warme, verfijnde sfeer.
€ 44,00
| Beedte | 8.8 cm |
| Lengte | 8.8 cm |
| Hoogte | 12.6 cm |
| Materiaal | Lakglas |
| Capaciteit | 280 ml |
| Parfumvolume | 250 ml |
| Montuur | Rechte Sierdop in Glanzend Zilver metaal |
| Kleur | Grijs |
Op voorraad
Lampe Berger Giftset Disco Grise, glas met dambordmotief en Poussière d’ Ambre voor een warme, verfijnde sfeer.